Мир через объектив от Ириналексы

 

Новогодние поделки

Снеговик75Сніговик - один з найважливіших героїв новорічного дійства. Ми з вами зробимо цей символ Зими невеликого розміру, щоб він міг послужити прикрасою будинку або приємним подарунком. Зробити його просто, і матеріали для його виготовлення знайдуться в кожному будинку.

 

 

Для роботи вам знадобляться:
• кольоровий папір 160 г/м2:
А5 чорного кольору, шматочок блакитної (або сіркою) паперу, достатньо буде 10 х 10 см
• невеликі шматочки помаранчевої і червоного паперу
• звичайні паперові серветки білого кольору
• клей ПВА, клей-олівець
• лінійка з округлим краєм або інший інструмент для підкручування паперу
• простий олівець круглої форми
• кисть
• ножиці

 

Як це зробити:
1. Почніть з виготовлення великої кулі - підстави сніговика, зробивши з серветки грудочку. Одержаний грудку загорніть ще в одну серветку, далі ще й ще. Намагайтеся загортати досить щільно, щоб кулька не був дуже повітряним.
2. Коли розмір кулі стане підходящим, загорніть його в останню серветку, залишивши її кінчик. Цей кінчик грунтовно промажте клеєм і приклейте до кулі.

 

 

 


653. Акуратно покатайте кульку між долонями, формуючи його, приблизно так само, як якщо б ви робили кульку з пластиліну.

664. Тепер зробіть ще дві кульки, щоб вийшли кулі різних розмірів - великий, середній і малий.
5. Склейте кульки за допомогою клею ПВА. Для цього промажте велику кулю, притисніть до нього середній, потім промажте малий кулю і притисніть до середнього. Тепер гарненько всю конструкцію стисніть і трохи потримайте руками, щоб усі кульки приклеїлися один до одного. Після цього ще якийсь час заготовку потрібно буде просушити.

67

 

6. А тим часом можна зайнятися виготовленням рук сніговика. Відріжте від чорного аркуша паперу дві смужки шириною не більше 1 см і довжиною 6-10 см, в залежності від розміру сніговика (не хвилюйтеся, якщо вони виявляться завеликі, їх завжди можна підрізати). Зігніть смужки уздовж навпіл, щоб вийшов куточок. Наріжте пальці (гілочки) з одного боку, а з іншого відігніть папір на 1 см, щоб отримати клапан. На нього і прикріпіть ручку до сніговикові.

68


697. Відігніть ручки в сторони, а клапани заклейте шматком серветки.

8. Ніс-морквинку сніговика зробіть з маленького конуса - розмір потрібен той, який підійде вашому снеговіку1, або використовувати наведений у книзі шаблон.
9. Перевірте, чи підходить розмір (якщо завеликий, підрізаємо низ конуса). Наріжте по краю конуса клапани і за них приклейте сніговикові ніс. Клапани заклейте серветкою, щоб їх не було видно.

7071

10. Залишилося зробити для сніговика мітлу. Для цього візьміть решту чорний папір, розріжте уздовж навпіл. Отриману смужку підщепі об край столу, промажте клеєм і закрутіть на олівець, щоб вийшла паличка.
11. Від решти чорного паперу по широкій стороні відріжте невеликий шматок (приблизно 2 см), цього буде цілком достатньо для гудзиків та очей. Частину, що залишилася по широкій стороні наріжте бахромою, не доходячи до краю 1 см. Намажте непрорізавшихся частина клеєм і накрутіть бахрому на чорну паличку, яку ви зробили раніше.

72

 

7312. Для того щоб зробити відро, візьміть блакитну (сіру) папір і склейте з неї конус (шаблон наведений у вкладці). Вістря конуса акуратно продавите пальцем, і після цього ще примніть об стіл, щоб замість вістря отримати плоску поверхню. Ось тепер на неї потрібно наклеїти кружечок, вирізаний за розміром - отримаємо дно відра. Край відра повапните клеєм і приклейте на голову сніговикові.


74

64

13. Залишилося наклеїти на сніговика гудзички - кружечки з чорного паперу, очі - грудочки з чорного паперу і ротик. Все готово!

Рекомендації за матеріалами
Білі серветки можна замінити на тонку гофровану білий папір, але серветки підійдуть набагато краще. Папір для інших елементів повинна бути саме щільною. Якщо такої немає, але є тонка, склейте 2-3 шари тонкого паперу, щоб її ущільнити.
Краще використовувати клей ПВА.

Діти
Ми рекомендуємо цю саморобку для дітей від 4 років, оскільки вона містить багато дрібних деталей, які не під силу вирізати дитині, тому краще запропонувати дитині загортати серветки, формувати кульки, приклеювати очі, рот і гудзики, вирізати бахрому для мітли.
Для дітей постарше можна запропонувати роботу по виготовленню і дрібних деталей - ніс, відро, руки, але під керівництвом дорослого і за його допомогою.Создан 22 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Тиц и pr сайта Яндекс.Метрика