Мир через объектив от Ириналексы

 

Новогодние поделки

Пушистая елочка53Ялинка - найголовніший символ нового року, без неї не обходиться жодне свято, її однаково люблять і дорослі, і діти. Ялиночкою, яку ми пропонуємо вашій увазі, можна прикрасити дитячу кімнату. Ця саморобка досить трудомістка за часом, але при цьому робити її нескладно. У роботі над ній можуть взяти участь діти від 2,5 років.

Для роботи вам знадобляться:
• 3 листа кольорового паперу формату А4 і щільністю 160 г/м2 зеленого кольору
• звичайні серветки різних кольорів
• блискучий клей (для декору)
• лінійка з округлим краєм або інший інструмент для підкручування паперу
• простий олівець
• кисть
• клей-олівець
• ножиці

Як це зробити:
1. Виріжте шаблони - 5 штук. Склейте два аркуші зеленого паперу один з одним, щоб подвоїти розмір листа до формату A3. На вийшов великий аркуш накладіть шаблони № 1 і 3. На залишився аркуш формату А4 помістіть шаблони № 2,4 і 5. Обведіть шаблони олівцем і потім виріжте. Вийде п'ять зменшуваних за розміром заготовок.

54

 

2. Далі по округлої стороні намітьте лінію, до якої будете нарізати голки, і наріжте їх. Зробіть те ж саме на всіх заготовках. Довжина голок: перший і другий рівні - 3,5-4 см, третій рівень - 3 см, четвертий і п'ятий рівні - 2-2,5 см.

55

 

3. Тепер акуратно подкрутите голки, щоб вони стирчали в ту сторону, де немає олівцевих ліній. Саму ж основу закруглите в іншу сторону.

56

 

56

57

4. З вийшов деталей склейте ялинку. Почніть з найбільшою заготовки.
5. Створення конуса. Щоб конус добре склеєні, необхідно основу вигнути об край столу, тоді вона прийме необхідну форму. Тепер промажте клеєм одну сторону основи і склейте конус.

58

 

6. Усі наступні деталі ялинки приклейте до першої. Для цього промажте не тільки край, але й середину заготовки. А далі послідовно нанизуйте менший ковпачок на більший до самого маленького ковпачка.

59

607. Ну ось, все найскладніше позаду, залишилося нарядити ялинку. Почніть наряджати її з кульок. Для цього відірвіть шматок серветки, сформуйте з одного боку грудочку, що залишився краєчок промажте клеєм. Обклейте цим краєчком грудочку і сформуйте кульку. Щоб ялинка вийшла ошатною, таких кульок буде потрібно багато. Крім того, щоб отримати кульки різних розмірів, використовуйте шматочки серветок і побільше, і поменше.
8. Щоб прикрасити верхівку ялинки, потрібна зірка. Намалюйте зірку на невеликому шматочку червоного паперу, складеної вдвічі, або скористайтеся шаблоном, наведеному у вкладці. Дві вийшли зірочки приклейте на верхівку ялинки з одного боку і з іншого так, щоб куточки співпали.

61

 

9. Ну і тепер найприємніше - прикрасу. Намажте клеєм кульки і приклейте їх на ялинку. Нижні яруси прикрасьте великими кульками, верхні-кульками поменше.
10. Останній штрих: кульки будуть ще цікавіше, якщо додати їм трохи блиску. Для цього візьміть блискучий клей і за допомогою кисті нанесіть його на кожен кульку.

62

 

6311. Дочекайтеся, коли клей висохне - і ялинка готова до зустріч Нового року!

Рада
Для дитини дошкільного віку краще намітити напрямок нарізування голок, тобто зробити рідкісні надрізи по всій заготівці - так він краще зорієнтується.

Дополненія
Блискучий клей можна використовувати не тільки для розфарбовування кульок. Їм можна також нанести хвилясті лінії на ялинку, позначивши гірлянди.

Рекомендації за матеріалами
Важливо щоб папір був щільною, якщо немає такого паперу, то можна зробити ту ж конструкцію з паперу 80 г/м2, посадивши її на конус (шаблон 1) з щільного картону.
Замість серветок для кульок можна використати просто кольоровий папір, формуючи грудочки з неї. Також можна зробити плоский декор: вирізати з кольорового паперу або фольги кружечки або будь-які інші фігурки. Для декору також можна використовувати паєтки, але клеїти їх краще на рідкий клей ПВА.

Діти
Найменші можуть повправлятися в роботі ножицями - порізати голки, а також наклеїти елементи декору (в цьому випадку краще використовувати плоскі прикраси з паперу).
Дітям більш старшого віку, від 4 до 8 років, знадобиться допомога в розмітці і монтажі іграшки, а такі операції, як вирізання заготовок, нарізка голок, намазування клеєм, декор готовими кульками діти зможуть зробити самі. Діти від 8 років цю саморобку можуть зробити самостійно, але їм придасться допомога дорослого для того, щоб зорієнтувати в матеріалі.Создан 19 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Тиц и pr сайта Яндекс.Метрика