Мир через объектив от Ириналексы

 

Новогодние поделки

Декор окошек витражными краскамиТаким способом можна прикрасити вікна будинку, вітражні фарби виглядають добре і самі по собі, і в поєднанні з витонченими сніжинками на вікнах. Зробити такий декор не складно, але його створення займе деякий час.

Для роботи вам знадобляться:
• дитячі вітражні фарби з контурами
• папка-конверт на блискавці з ПВХ глянцева (2-3 шт.) Або файлові папки
• шаблони (наведені у вкладці)
• ножиці

Як це зробити:
Наведемо два варіанти декорування стекол вітражними фарбами - в залежності від властивостей фарб. Який варіант підходить вам, ви можете з'ясувати ось таким чином: перед тим як почати роботу, спробуйте нанести невеликий малюнок (наприклад, вісімку) розміром з дві вишні на файлову папку. Спочатку зробіть краю контуром, а потім середину залийте фарбою. Висушіть протягом кількох годин і спробуйте зняти з файлу малюнок. Якщо він знімається дуже легко - то тоді вам підходить другий варіант, якщо не вийшло легко зняти, малюнок складно відходить від файлу, рветься, то тоді вам підійде перший варіант. Навіть якщо виробник пише про те, що малюнок легко знімається і переноситься, це необхідно перевірити!


52Варіант 1
521. Додайте всередині папки шаблони, не вирізаючи, щоб букви і сніжинки не знаходили один на одного.
2. Візьміть контур і обведіть всі контурні лінії малюнка і написи. Шаблон знаходиться всередині папки, а малювати потрібно зовні. Дайте контуру підсохнути.
3. Тепер можна заливати малюнок фарбою: візьміть тюбик і акуратно залийте фарбою весь малюнок усередині контуру. Дайте фарбі висохнути протягом декількох годин.
4. Коли все добре підсохли, виріжте букви і сніжинки умісти з папкою (папка після цього буде непридатна для використання). Вирізані елементи приліпите на стекла, злегка змочуючи водою зворотну сторону кожного елемента.

Варіант 2
1. Пункти 1 та 2 не відрізняються, тільки фарбу потрібно наносити на прозорий тонкий файл, а не на папку.
2. Акуратно зніміть малюнок з файлу, і відразу ж перенесіть його на скло, він сам приклеїться.
Цей варіант набагато простіше, але його можна робити, тільки якщо ви впевнені у властивостях фарб. Вітраж, зроблений таким чином, важче зберегти до наступного року.

Доповнення
Робота по створенню вітража досить копітка, її краще робити не за один раз, а поетапно у два-три підходи.

Рекомендації за матеріалами
У даному випадку немає можливості замінити матеріали чимось іншим. Причому важливо, щоб вітражні фарби були саме дитячі, так як звичайні вітражні фарби володіють іншими властивостями.

Діти
Не бійтеся довірити дітям від 4 років розфарбовування вже готових, окантованих малюнків. Діти трохи старше, від 6 років, можуть самостійно зробити контури букв і залити їх вітражними фарбами. А ось в малюванні сніжинок, вирізуванні вітража і зняття з файлу допомога дорослого буде необхідна.

Рада
Якщо зроблений таким чином вітраж акуратно зберегти (вкласти в файл або папку), то їм можна буде скористатися і на наступний рік.Создан 16 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Тиц и pr сайта Яндекс.Метрика