Мир через объектив от Ириналексы

 

Новогодние поделки

Фантазии из мишурыЦе прикраса дуже проста у виготовленні, потребує мало матеріалів, а варіантів його використання просто маса. Його дуже зручно вішати на стіну, меблі або на вікно, можна прикрасити їм велику ялинку, що стоїть на вулиці. Ще одна важлива особливість - тут не потрібні дорогі матеріали: достатньо шматків мішури, дроту та «дощику» (люрексу).

Для роботи вам знадобляться:
• дріт товщиною 0,5-1 мм
• мішура (можна брати цілу або використовувати шматочки)
• люрекс або «дощик»
• ножиці

1. Дзвіночок. Візьміть відрізок дроту довжиною 35-40 см. Намотайте мішуру на дріт так, щоб залишилися довгі кінчики мішури з обох сторін.
2. Сформуйте дзвіночок.
3. Скріпіть кінці дроту, а решту по краях мішуру зав'яжіть в бантик.


4. Візьміть трохи люрексу («дощику») і обмотайте їм сам дзвіночок. З кінчиків зав'яжіть ще один бантик. Дзвіночок готовий!


5. Для іграшки «Ялинка» вам знадобиться трохи більше довга проволока, 40-50 см, на яку намотайте мішуру так само, як і для дзвіночка, але не залишаючи кінці мішури по краях.
6. Знайдіть центр, зігніть дріт і хвилями сформуйте гілки ялинки. Кінчики скрутіть внизу ялинки, тим самим формуючи її стовбур. Іграшка готова!

 

7. Для іграшки «Сердечко» достатньо буде відрізка дроту довжиною 35-40 см. Обмотайте дріт червоною мішурою і сформуйте сердечко. Для цього визначте центр і зробіть характерний вигин з двох сторін.
8. Скріпіть кінчики дроту посередині. Як і у дзвоника, додайте обмотку і бантик з люрексу. Все готово!

Важливо
Пам'ятайте про безпеку, загинайте гострі кінчики дроту, якщо ви робите цю саморобку разом з дітьми.

Доповнення
Розмір таких прикрас легко можна варіювати за рахунок збільшення довжини дроту (від 30-40 см до 1 м). Але чим більше ви хочете зробити іграшку, тим більше пухнаста вам буде потрібно мішура і щільніше дріт. Можна робити і інші фігурки - ромбики, зірочки, кульки або багатоелементні складні прикраси на стіну. При виборі розміру іграшок орієнтуйтеся на той простір, який потрібно прикрасити.

Рекомендації за матеріалами
Ви можете використовувати мішуру, яка вже містить дріт всередині себе, тоді ваша робота буде ще простіше.

Діти
Дітям від 4 років можна запропонувати обмотати дріт мішурою, але бажано заздалегідь загнути кінчики дроту, утворивши на кінцях петельки. І краще зайнятися обмоткою разом. Більш дорослі діти (від 6 років) зможуть самостійно зробити цю саморобку, але їм знадобиться допомога дорослого, як керівника процесом і для орієнтації в матеріалі.

Рада
Для того, щоб іграшки можна було підвісити, ми використовували той же люрекс. Ви можете зробити так само або прикріпити іграшки до стін за допомогою шпильок. Для прикраси вікон можна використовувати маленькі шматочки двостороннього або прозорого скотчу.Создан 15 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Тиц и pr сайта Яндекс.Метрика