Мир через объектив от Ириналексы

 

Новогодние поделки

Снежинки в технике квиллинг «Изящные красавицы»А тепер ми з вами приділимо час модному віянню під назвою квіллінг. Звичайно, сніжинки, які ми будемо з вами робити, - це спрощений варіант класичної техніки, щоб діти могли взяти безпосередню участь у роботі. Однак спрощення нітрохи не позначилися на зовнішньому вигляді сніжинок, якими можна прикрасити будинок, підвісити їх на ялинку, світильники або розмістити на вікнах.
Для роботи вам знадобляться:
• папір срібляста, золотава, синя щільна. Буде достатньо шматочків кожного паперу форматом А6 (чверть стандартного аркуша паперу)
• ножиці
• клей
• люрекс, «дощик» або нитка для того щоб підвісити сніжинку.

Як це зробити:

1. З сріблястою паперу наріжте смужки довжиною 6,5 см і шириною 3 мм - всього 7 штук. А з золотою паперу виріжте 12 смужок довжиною 4,5 см і шириною 3 мм.
2. Склейте зі смужок обох кольорів колечка.

3. Всі великі колечка промажте клеєм і по черзі наклейте їх на одне з колечок, щоб вийшов квіточку.


4. Маленькі колечка приклейте з внутрішньої і зовнішньої сторін пелюсточок квітки - і сніжинка готова. Прив'яжіть до неї ниточку.

5. Зробіть ще одну, трохи відрізняється від першої сніжинку. Для цього візьміть синю і золоту папір і виріжте смужки, як у першій сніжинці: з синьої паперу 7 смужок розміром 6,5 см х 3 мм, з золотою -12 смужок розміром 4,5 см х 3 мм.
6. Так само зробіть колечка з вийшов смужок. З синіх колечок, як і в попередній сніжинці, зробіть квіточка. Потім вклейте маленькі золоті колечка в середину синіх навколо центру. Решта 6 золотих маленьких колечок приклейте із зовнішнього боку синіх, стисніть їх з вільною боку пальцями, отримуючи крапельку.

7. Із золотої паперу виріжте ще 6 смужок розміром 4,5 см х 3 мм. Зігніть полосочки навпіл і подкрутите назовні.

8. Утворені деталі вклейте між великими синіми пелюстками. Зробіть ниточку - і ще одна чарівна сніжинка готова!

Доповнення
З трьох нескладних елементів (кільце, крапля, завиток) можна робити найрізноманітніші сніжинки, варіюючи розміри і колірні поєднання. Головне - зберігати пропорції.

Рекомендації за матеріалами
Можна використовувати як щільний папір, тоді вироби будуть більш довговічні, так і тонку. Колір і фактуру ви можете вибрати самі.

Діти
Прості елементи цих сніжинок зможе робити дитина від 5 років з допомогою дорослого. Самостійне виготовлення сніжинок в такому стилі можна запропонувати дитині від 8 років.Создан 11 дек 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Тиц и pr сайта Яндекс.Метрика