Мир через объектив от Ириналексы

 

Міні-музей космонавтики у НЦУВКЗ

Крим, Вітіно 

Оригінал статті на російській мові у моєму ЖЖ.

 

У червні цього року я брала участь у відрядженні від нашого Інституту (Центр аерокосмічних досліджень Землі). Цього разу нам доручили проспектрометрувати антропогенні об'єкти на території Національного центру управління та випробувань космічних засобів (НЦУВКЗ). Все це доволі заплутано і складно в поясненні, тому не буду заглиблюватись. Скажу тільки, що дуже рада, що мені вдалося там побувати і все це побачити наживо.


Сьогодні покажу лише малу частину всього самого цікавого з цієї поїздки. Це буде тамтешній музей космонавтики. У ньому є як макети, так і справжні, ті, що були космосі, предмети. Він зовсім невеликий, і пробіглися ми по ньому мигцем, між справ, без жодних екскурсій і пояснень, але все одно цікаво.


До речі, це раніше був режимний засекречений об'єкт, зараз же все цивільно, туди навіть туристів на екскурсії водять (Центр знаходиться приблизно в 10-12 км від Євпаторії), у тому числі іноземних. Все можна помацати і сфотографувати. Так що будете проїжджати повз - не проїдьте, не пошкодуєте.


Як я вже написала, по музейній кімнаті пробігли самі з фотоапаратом, тому описувати що на фото не вийде, знань не вистачає. У мережі щось на цю тему є, але передирати немає бажання, хто захоче - сам знайде. А зараз, дивіться фотографії :)

Ще кілька фотографій є тут.


Але це все не те. Куди цікавіше опиниться на дні чаш РТ-70 і П-400 або пройтися біля "восьміголової" антени АДУ-1000! І все це, і навіть більше, у мене було. І все це я покажу, але вже іншим разом.Создан 24 июл 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Тиц и pr сайта Яндекс.Метрика